Menu

bestuur

Geen vereniging zonder vrijwilligers.
We kunnen gelukkig vaak rekenen op de steun van veel van onze leden en sympathisanten.
Wij staan als bestuursleden in voor de vaste organisatie van alle activiteiten:

Voorzitter

Secretaris

Daisy Hofmans - daisy.hofmans@telenet.be 

Penningmeester

Pierre Vanderborght - pierre.vanderborght@telenet.be 

Webmaster

Bart Van Biesen - Bart-vanbiesen@telenet.be

Bestuursleden

Johan Deleu - johan.deleu@telenet.be
Mario Kindermans - mario.kindermans@gmail.com
Igor van Den Berghe - igor.vandenberghe@machelen.be
Bart Van den Bossche - b.van.den.bossche@telenet.be
Marcel Vandenmeersche - m.vandenmeersche@outlook.com
Anneke Van Rossem - anneke.vanrossem@icloud.com

Ridders in de Orde van het Gulden Masker

Alfons Uyttersprot (+ 2006)
Pierre Heyvaert (+ 1985)
André Mergan (+ 2009)
Hector Meskens (+ 2011)
Marcel Vandenmeersche (bestuurslid)
Francine Heyvaert (lid)
Norbert Vissers (+ 2015)
Jozef Hermans (+ 2011)
Willy Segers (voorzitter Sterrenregen en Grootmeester van de Orde van het Gulden Masker)
Bart Van Biesen (bestuurslid - webmaster)
Pierre Vanderborght (bestuurslid - penningmeester)